Stav serveru ke dni 15.8.2018

Po několikadenním testování jedné starší základní desky, kdy jel server v testovacím módu jsem se rozhodl jej opět na nějakou dobu vypnout.

Důvodem k vypnutí bylo přehřívání a tím i vyšší spotřeba, kdy jelo chlazení neustále na plný výkon. Momentálně mám objednánu náhradní základní desku včetně všeho potřebného. Dodána mi bude v pátek a během víkendu by měl být server opět k dispozici pro všechny. Mám sice několik notebooků, na kterých bych eventuálně mohl server v mezidobí provozovat, ale neobešlo by se to bez kompromisů, jako například omezení počtu hráčů na 5 současně a server by i přes tato omezení mohl často lagovat. Nejlepší volbou bylo tedy jeho vypnutí.

EDIT 18.8.2018: Deska bohužel ještě nedorazila, přepravce má pravděpodobně víc práce s jinými balíky. Zdá se, že server přináší smůlu a nechce být znovu spuštěn v co nejkratším možném čase. Snad to vyjde během následujícího týdně. Já se pochopitelně pokusím test server rozběhnout co nejdříve a hotový produkt pak přesunu na novou mašinu.

Write comment

  • (will not be published)